Binance запустила сервіс для відстеження ейрдропів


24.02.2023
Binance заблокувала на запит правоохоронних органів рахунок клієнта на $1 млн

Криптобіржа Binance оголосила про запуск розділу на сайті під назвою Airdrop Portal. Інструмент надає огляд безкоштовних роздач криптовалюти, підтримуваних платформою. На сторінці представлено інформацію про актуальні, розглянуті та вже завершені роздачі. Вона буде регулярно оновлюватися.

Наразі на сторінці Airdrop Portal представлена інформація про 15 роздач. У тих, що тривають, зазначено тільки ейрдроп токенів LUNA – актив з’явився в результаті форку блокчейна Terra, який зазнав краху в травні 2022 року. Він проводиться серед власників активів старої мережі Terra Classic – LUNC і USTC – до квітня 2027 року.

Серед завершених числиться роздача токенів FLR від Flare – блокчейна першого рівня (L1) на основі Ethereum Virtual Machine (EVM) з підтримкою смарт-контрактів. Її проводили серед власників XRP у січні 2023 року, при цьому після закінчення курс FLR обвалився на 49%.

У січні платіжна система Binance Pay у співпраці з платформою B2B-мікроплатежів DT One запустила функцію поповнення мобільного рахунку криптовалютами. Того ж місяця Binance запустила функцію Self-Trade Prevention (STP), яка запобігає маніпуляціям для спот-торгівлі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *