Binance запустила навчальну програму для правоохоронних органів


28.09.2022
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Криптобіржа Binance запустила міжнародну навчальну програму для співробітників правоохоронних органів щодо виявлення фінансових злочинів із використанням криптовалют.

Програму було запущено 27 вересня. Вона спрямована на те, щоб спростити роботу держорганів з виявлення кіберзлочинів і шахрайства з використанням електронних засобів зв’язку, в яких задіяні криптовалюти.

Команда слідчого відділу Binance Investigations повідомила, що за минулий рік було проведено понад 30 подібних семінарів для регуляторів з Аргентини, Бразилії, Канади, Франції, Німеччини, Ізраїлю, Нідерландів, Філіппін, Швеції, Південної Кореї та Великої Британії.

Повідомляється, що серед організаторів тренінгів – фахівці з безпеки і колишні співробітники правоохоронних органів, а також аналітики та оперативники, які брали участь у розслідуванні діяльності найбільших майданчиків даркнету Silkroad і Hydra.

Одноденна програма включає в себе очні семінари з основних принципів роботи блокчейна і криптоактивів, а також вивчення правового середовища, в якому вони працюють. ґ

Керівництво біржі зазначило, що з листопада 2021 року співробітники відділу Binance Investigations відповіли на понад 27 000 запитів правоохоронних органів. У середньому біржа реагує на їхні повідомлення протягом трьох днів, що набагато швидше порівняно з будь-якою традиційною фінансовою установою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *