Binance запустить “фонд відновлення галузі”, щоб мінімізувати наслідки краху FTX


14.11.2022
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Генеральний директор Binance Чанпенг Чжао повідомив в Twitter, що біржа створює фонд відновлення криптоіндустрії. Цей фонд буде спеціально зосереджений на наданні допомоги проектам під час кризи ліквідності.

“Щоб зменшити подальші каскадні негативні наслідки кризи FTX, Binance формує фонд відновлення галузі, щоб допомогти проектам, які в інших відношеннях є сильними, але перебувають у кризі ліквідності. Більше деталей незабаром. Тим часом, будь ласка, зв’яжіться з Binance Labs, якщо ви вважаєте, що маєте на це право”. – написав голова Binance.

Крім того, Чжао закликав інших гравців галузі, які зацікавлені в спільному інвестуванні, також приєднатися до проекту. Він також зазначив, що ринок криптовалют нікуди не дінеться. Однак все, що йому потрібно, – це відновлення.

Протягом минулого тижня індустрія стала свідком краху імперії FTX. З одного боку, токен FTX (FTT) продовжував стрімко падати з максимуму в $25 до мінімуму в $1,28. З іншого боку, FTX подала заяву про банкрутство, а її генеральний директор Сем Бенкман Фрід пішов у відставку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *