Binance заблокувала на запит правоохоронних органів рахунок клієнта на $1 млн


26.08.2022
Binance заблокувала на запит правоохоронних органів рахунок клієнта на $1 млн

Користувач Twitter під ніком Baking Bad звинуватив криптобіржу Binance у блокуванні його корпоративного облікового запису та необґрунтованому списанні з його рахунку $1 млн.

У серії обвинувальних твітів Tezos Baking Bad розповів своїм фоловерам, що в червні служба підтримки Binance повідомила про запит правоохоронних органів, пов’язаний з його акаунтом, та розпочала процедуру внутрішнього розслідування.

За словами Tezos Baking Bad, незважаючи на всі спроби вирішити проблему, ситуацію не вдалося покращити, і в результаті корпоративний рахунок було заблоковано. Згодом біржа видалила обліковий запис, а рахунок обнулила.

Baking Bad стверджує, що “дії з обліковим записом були проведені без будь-якого повідомлення”, хоча ще у квітні власник акаунту прийняв корпоративну політику Binance “Знай свого клієнта” (KYC), а потім відповідав на запити біржі з приводу розслідування.

Біржа Binance у відповідь на твіт Baking Bad написала, що Baking Bad вводить в оману співтовариство і заперечує всі висунуті проти неї звинувачення. Команда Binance запевнила, що обліковий запис заморожений на вимогу правоохоронних служб, про що користувач був неодноразово поінформований, і рекомендувала звернутися за роз’ясненнями до відомства, оскільки випадки, коли обліковий запис користувача повністю заморожується, знаходяться поза зоною контролю Binance.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *