Binance розпочав продаж NFT-квитків на матчі ФК “Лаціо”


28.07.2022
Binance розпочав продаж NFT-квитків на матчі ФК "Лаціо"

Binance продовжує розширювати свої криптопослуги у світі, роблячи блокчейн-технологію дедалі доступнішою для людей. Біржа оголосила про запуск пілотного проекту по продажу NFT-квитків з італійським футбольним клубом “Лаціо” на сезон 2022/23 рр.

Завдяки блокчейну та інноваційним продуктам уболівальники “С.С. Лаціо” зможуть придбати NFT-квитки та окрім доступу на стадіон, отримають знижки, привілеї та ексклюзивні пільги від італійської футбольної команди.

Технологія продажу NFT-квитків, розроблена компанією Binance, усуне такі проблеми, як підробка квитків, скальпінг (перепродаж за завищеними цінами), і зробить систему продажу квитків надійнішою.

В анонси повидомляэться, що вболівальники, які вже мають абонементи або квитки на новий сезон 2022/2023, зможуть подати заявку на конвертацію в NFT-квитки через платформу Binance.

Нагадаємо, у 2021 році Binance стала офіційним спонсором італійської футбольної команди, уклавши багаторічне партнерство із S.S. Lazio. Таким чином, біржовий гігант зміг вибороти головне місце на майці клубу, ознаменувавши великий вихід у світ спорту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *