Binance оновила свою систему підтвердження резервів


10.02.2023
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Криптобіржа Binance додала протокол доказу нульового знання zk-SNARKs до своєї системи підтвердження резервів (PoR), щоб засвідчити, що кошти, які зберігаються на платформі, підкріплені 1:1.

В даний час система PoR підтримує перевірку резервів біржі для 13 різних криптовалют.

Binance зробила це доповнення у відповідь на зростаюче занепокоєння інвесторів щодо безпеки своїх коштів на криптовалютних біржах. Раніше Binance випустила систему PoR, що базується виключно на Merkle Tree – структурі даних, яка використовується в криптографії і може бути використана для верифікації.

Команда Binance вирішила, що система на основі Merkle Tree не є ідеальним рішенням для забезпечення конфіденційності користувачів, тому вона додала підтримку доказів з нульовим рівнем знання.

“Продовжуючи зусилля по забезпеченню прозорості коштів користувачів, Binance рада представити zk-SNARKs, метод верифікації з нульовим рівнем знання, який зберігає конфіденційну інформацію приватною і більш безпечною, в своїй системі верифікації доказів резервів (PoR)”, – заявили на біржі.

Zk-SNARK – це криптографічний інструмент для перевірки або підтвердження певної інформації без фактичного показу або розкриття цієї інформації.

Binance також вирішила зробити систему zk-SNARK з відкритим вихідним кодом, що дозволить будь-кому ознайомитися з кодом. Команда стверджує, що, зробивши систему відкритою, вона зможе підвищити довіру до платформи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *