Binance France стала об’єктом розслідування щодо надання незаконних послуг у сфері цифрових активів


16.06.2023
Binance тимчасово призупинить депозити та зняття криптовалюти Tron

Дочірня компанія криптобіржі Binance у Франції стала об’єктом попереднього розслідування щодо незаконного надання послуг у сфері цифрових активів до 2022 року. Про це пише видання Le Mode.

Binance France підозрюють у недотриманні процедур “Знай свого клієнта” (KYC) та законів про боротьбу з відмиванням грошей (AML). Як повідомляється, до 2022 року криптовалютна біржа обслуговувала французьких клієнтів поза межами правового поля країни. Тільки у травні 2022 року платформа отримала ліцензію PSAN, або ліцензію постачальника послуг з обслуговування цифрових активів.

“Розслідування стосується, з одного боку, актів незаконного здійснення функції постачальника послуг щодо цифрових активів (PSAN), а з іншого боку, актів відмивання грошей при обтяжуючих обставинах, шляхом участі в інвестиційних операціях, приховування, конвертації, причому останнє здійснювалося особами, які вчинили правопорушення, що принесли прибуток”.

За даними паризької прокуратури, розслідування проводить судова слідча служба фінансів під керівництвом спеціалізованої міжрегіональної юрисдикції Парижа з лютого 2022 року, повідомляє Le Monde.

Нещодавно повідомлялось, що Binance оголосила про вихід з ринку Нідерландів через те, що не змогла отримати ліцензію. Binance також не змогла отримати ліцензії на Кіпрі та в Нігерії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *