Банк Індонезії приступив до вивчення інтеграції CBDC в систему країни


13.07.2022
indonesia cbdc

Керуючий центральним банком Індонезії Доні Пріманто Джовоно повідомив, що країна вивчає можливість інтеграції цифрової валюти центрального банку (CBDC) до системи країни. Про це повідомляє Tempo.

За словами Джовона, поява криптовалюта послужила поштовхом для деяких країн вивчити життєздатність CBDC, при цьому він зауважив, що криптовалюти можуть становити ризики для існуючих фінансових систем.

Цікаво, що голова Банку Індонезії, який виступав у кулуарах саміту G20, також зазначив, що криптовалюти володіють якостями, які можуть бути корисними для нинішньої фінансової системи, наприклад, підвищенням ефективності та інклюзивності.

Незважаючи на те, що Джовоно демонструє дружній підхід до криптовалютів, у державі діють суворі закони щодо цього сектору.

На початку року, посилаючись на захист покупців, Управління фінансових послуг Індонезії ухвалило, що фінансовим компаніям у країні заборонено сприяти продажу криптовалюту.

Крім того, в країні введено податок на додану вартість (ПДВ) на операції з криптовалютою та прибутковий податок на приріст капіталу від відповідних інвестицій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *