Артур Хейс: Bitcoin вже досяг дна. Не очікуйте швидкого відновлення


02.06.2022
artur-khejs-bitcoin-vzhe-dosiah-dna-ne-ochikujte-shvydkoho-vidnovlennia

Колишній генеральний директор BitMEX Артур Хейс висловив думку, що ціна біткоїна вже досягла нижньої точки поточного циклу.

Минулого року ціна біткоїна впала до рівня 25 000 доларів під час краху блокчейн-проекту Terra на початку травня.

«Нижній контрольний список» Хейса включає зменшення корекції між біткойном і високотехнологічним Nasdaq 100, торгівлю біткойнами на рівнях цін, близьких до піку попереднього циклу бичачого ринку, і ЗМІ, які злорадствовали про «жадібних плебсів», які згоріли криптовалютою.

Однак Хейс попередив биків, що той факт, що біткоїн вже досяг дна, не означає, що він відразу піднімиться у ціні до 70 000 доларів.

Найпопулярніша криптовалюта в даний час впала на 56,75% у порівнянні з історичним піком у 69 044 доларів.

Зараз біткоїн торгується на біржі Bitstamp за 29 861 дол. Флагманська криптовалюта зараз на порозі десятого тижня поспіль в мінусі.

Хейс, якого нещодавно засудили до двох років умовно, стверджує, що власники BTC повинні набратися терпіння і «зосередитися на тому, що важливо».

Він вважає, що трейдери повинні бути готові до «вражаючих ралій на ведмежому ринку», враховуючи, що багато з них зараз мають настрої щодо зменшення збитків. Ті, хто зазнав великих збитків, морально не готові розгорнути більше капіталу.

Бичачі трейдери можуть бути «потрощені» непостійними торговими діями, оскільки вони не впевнені у своїй позиції, каже Хейс.

Раніше колишній глава BitMEX спрогнозував, що ціна біткоїна може досягти 1 мільйона доларів до 2030 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *