Аналітики вказали на зниження показника волатильності BTC до значень 2020 року


11.10.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Аналітики видання Bloomberg звернули увагу, що біткоїн торгується в діапазоні $20 000 останні чотири місяці. Водночас індикатор, відомий як ширина смуг Боллінджера, звузився до значень 2020 року.

Згідно з даними, зібраними аналітиками, за останні два роки індикатор звужувався до таких значень п’ять разів. У чотирьох із цих випадків BTC втрачав майже 16% за 20 днів, а в одного разу ціна активу злетіла до $69 000 доларів, що стало історичним максимумом (ATH).

Деякі технічні аналітики розглядають звуження смуг Боллінджера як знак швидкого посилення коливань біткоїна і можливого падіння його ціни.

Цього року хвиля посилення кредитно-грошової політики регуляторами по всьому світу для боротьби з інфляцією призвела до падіння курсу біткоїна майже на 60%. З моменту досягнення ATH у листопаді 2021 року капіталізація криптосектору знизилася на 2 трлн доларів, що спонукало регулювальні органи посилити нагляд.

13 жовтня будуть опубліковані дані щодо інфляції в США. У разі високих показників Федеральна резервна система (ФРС) може підняти процентні ставки. Це, своєю чергою, призведе до волатильності низки активів.

На момент написання біткоїн торгується по $19 211, за добу знизившись на 1,29%, згідно з даними агрегатора Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *