Аналітики Santiment розповіли, який Ethereum-токен активно накопичують криптокити


24.06.2022
Аналітики Santiment розповіли, який Ethereum-токен активно накопичують криптокити
Аналітики Santiment розповіли, який Ethereum-токен активно накопичують криптокити

Фахівці аналітичної компанії Santiment розповіли у Twitter, що крупні тримачі токенів Polygon (MATIC) для вирішення масштабування Ethereum перебуває на шостому тижні активного накопичення.

За даними Santiment, кити, що володіють від 10 000 до 10 мільйонів токенів MATIC, за шість тижнів разом збільшили свої активи майже на 10%.

У Santiment також розповіли, що компанія Solana (SOL), яка конкурує з Ethereum, в даний час є гарячою темою в соціальних мережах поряд з Celsius Networks (CEL) у зв’язку з високим рівнем негативних настроїв у криптовалютному просторі.

“У міру того, як ми вступаємо в останній тиждень хиткого червня, трейдери роблять все можливе, щоб зорієнтуватися на ведмежому ринку. За CEL і SOL спостерігається зростання обговорень, а тема криптовалют як схеми Понці показує, наскільки негативні настрої.”

Лише цього тижня кредитна платформа на базі Solana, Solend (SNLD), опублікувала пропозицію з управління, спрямовану на вилучення криптоактивів кита, який наближається до рівня ліквідації та потенційно наражає протокол ризику, а також “створює навантаження на мережу Solana”.

Що стосується Celsius Network, централізована фінансова платформа минулого тижня зупинила зняття коштів на невизначений термін, що призвело до краху токена CEL.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *