Аналітики прогнозують перехід біткоїна у фазу корекції


19.02.2023
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

За словами аналітиків, найближчим часом біткоїн може перейти у фазу корекції. Також вони підкреслюють, що нещодавнє зростання монети спровоковане діями спекулянтів і не може зберегтися в довгостроковій перспективі.

Згідно з хвильовим аналізом, опублікованим у Twitter експертом під ніком Hamza, біткоїн зараз перебуває у фазі завершення п’ятої хвилі. А це означає, що вже найближчими тижнями може настати ведмежа корекція. На думку аналітика, у цей період біткоїн досягне позначки в $20 000.

Подібну думку висловив інший аналітик під ніком CryptoCapo. При цьому експерт висловив думку, що скоро може розвинутися різкий ведмежий імпульс, а сам біткоїн впаде до рівня $12 000.

Аналітики з CryptoQuant помітили, що обмінний резерв BTC зростає, а це вказує на більш високий рівень тиску з боку продавців. При цьому багато інвесторів вирішили зафіксувати частину прибутку на тлі недавнього бичачого ралі. Також за минулу добу відкритий інтерес до BTC скоротився на 9%, що можна вважати ще однією ознакою ведмежого тиску.

На момент написання новини біткоїн торгується на рівні $24 510.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *