Аналітики очікують відкат ціни біткоїну до $10 000


17.08.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

В останні кілька місяців ціна біткоїну (BTC) була волатильна, тому криптотрейдери та інвестори все частіше намагаються визначити напрямок, у якому рухатиметься флагманська криптовалюта.

Технічні аналітики Northstar & Badcharts Кевін Уодсворт та Патрік Карім на Youtube-каналі Kitco-news вирішили обговорити цільові рівні BTC.

Даючи прогноз по біткоїну після того, як криптовалюта досягла наміченої ним позначки $20000, Уодсворт зазначив, що на основі технічного аналізу BTC може впасти до $10000.

“Дивлячись на графік біткоїну, бачимо, що у перевернутої дузі, протилежної патерну чашки. Ми трохи відскочили від області в $ 20 000, і це підхопило нас і сформувало ведмежий опір, що зростає, ударяючи клином.

Існує ряд методів технічного аналізу та особливостей, які підвищують ймовірність прориву вниз та руху до мети на $10 000–12 000. Я б оцінив таку ймовірність від 70% до 80%, потім буде корекція від 20% до 30% вгору”.

Аналітик зауважив, що багато криптовалют втрачають імпульс і, схоже, досягають максимумів «ралі ведмежого ринку», або ми знаходимося на цих піках, або дуже близькі до них.

Обговорюючи графіки та довгострокові прогнози, технічні аналітики не розглядають як середньострокову мету рівні вище $30 000.

Враховуючи, що біткоїн сильно корелює з графіком Nasdaq, Карім додав, що «дуже важко позначити вищі цілі для біткоїну».

Зважаючи на той факт, що криптовалюти існують нещодавно, важко передбачити, як вони відреагують на тривалий і значний спад на фондовому ринку.

На момент написання біткоїн торгується на рівні $23,317.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *