Аналітики: мережева метрика біткоїну MVRV вказує на розворот ціни


2:13 AM, 4 Липня 2022
Аналітики: мережева метрика біткоїну MVRV вказує на розворот ціни

Одна з найпопулярніших мережевих метрик на криптовалютного ринку, ставлення ринкової вартості до реалізованої (MVRV), показує, що короткострокова, середньострокова і навіть довгострокова торговельна прибутковість перебуває у «больовій» зоні, що історично є ознакою майбутнього розвороту ціни. Головне питання полягає в тому, коли це станеться. Про це повідомляє аналітична компанія Santiment.

Індикатор дозволяє визначити, перекуплено або перепродано актив. Коли він досягає високого рівня, більшість людей будуть прагнути продати свої активи для збільшення або закріплення прибутку.

При значенні MVRV, що дорівнює 100% або 2.0, інвестори можуть продати свої активи в середньому зі 100% прибутком, що історично є точкою розвороту на ринку криптовалют.

За даними індикатора, більшість інвесторів утримують актив із величезними втратами незалежно від тривалого зберігання. На даний момент біткоїн залишається недокупленим на всіх таймфреймах та серед усіх груп трейдерів.

«Технічна альтернатива» індикатора MVRV індекс відносної сили також показує, що біткоїн балансує між перепроданістю та нормальним станом, ледве виходячи за рамки діапазону недооцінки та поверненням до свого звичайного стану на ринку.

На момент публікації біткоіїн торгується по ціні $19 360. За останні сім торгових днів цифрове золото втратило 9,4% своєї вартості через відсутність купівельної активності, яка б могла підтримати ралі, що почалося ще 20 червня. Обсяги вказують на те, що перша криптовалюта не демонструватиме будь-якої волатильності, оскільки прилив коштів на крипторинок залишається на низькому рівні.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!