Аналітики JPMorgan вважають, що “екстремальна” фаза крипторинка позаду


22.07.2022
криптовалюти

Після кількох місяців тривалої корекції ринок криптовалют показав невелике зростання, а його ринкова капіталізація знову перевищила позначку $1 трлн.

Після нещодавнього висхідного імпульсу фахівці банківського гіганта JPMorgan припустили, що екстремальна фаза на ринку криптовалют позаду і він знову набув ознак підвищеного попиту з боку роздрібних інвесторів.

“Екстремальна фаза падіння курсу, що спостерігалася у травні та червні, найекстремальніша з 2018 року, мабуть, позаду”. — написали аналітики.

За даними банку, криптовалютні фонди та ринках ф’ючерсів поки що не зафіксували значне зростання, що вказує на те, що відновлення стимулюють роздрібні інвестори.

Крім того, відзначається збільшення кількості Ethereum та біткоїнів на гаманцях середнього розміру. При цьому наголошувалися втрати таких компаній, як Celsius, Three Arrows Capital і Voyager, які оголосили про банкрутство через проблеми з ліквідністю.

У JPMorgan вважають, що фактори, що призвели компанії до неплатоспроможності, пішли в минуле, і скорочення частки позикових коштів закінчилося. Відновлення числа ETH на стейкінгу підкреслює скорочення частки позикових коштів.

Після спроб утримати ціну вище за $ 20 000 біткоїн показав істотне зростання, піднявшись 20 липня вище за $ 24 000. На даний момент BTC торгується близько $ 23 000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *