Аналітики Grayscale прогнозують закінчення криптозими через 250 днів


19.07.2022
Grayscale Investments

Аналітики керуючого активами Grayscale Investments випустили звіт, в якому розрахували попередні терміни закинчення криптозими на ринку цифрових активів. Грунтуючись на історичних даних про зміни вартості біткоїну, експерти дійшли до висновку, що ведмежий цикл може закінчитися через 250 днів до кінця березня 2023 року.

За розрахунками аналітиків, тривалість кожного із повних ринкових циклів BTC становить приблизно 1275 днів або близько трьох з половиною років. Початок ведмежої фази зазвичай знаменує падіння реалізованої ціни біткоїну нижче ринкової. Це сталося 13 червня 2022 року і, згідно з історичними даними, така фаза зазвичай триває 250 днів. Якщо ця закономірність вірна, то до кінця березня 2023 року інвестори можуть очікувати на закінчення криптозими.

Grayscale Investments – фонд, що управляє цифровими активами, заснований у 2013 році. Він дозволяє акредитованим у США інвесторам купувати інвестиційні криптовалютні продукти у регульованій сфері через інструменти традиційного ринку.

14 липня аналітики криптобіржі BitMEX також зазначили, що протягом попередніх ключових ведмежих циклів ціна біткоїну була нижчою від реалізованої вартості в середньому протягом 244 днів. На цій підставі вони прийшли до висновку, що зараз BTC знаходиться на ранній стадії ведмежого циклу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *