Аналітики Bloomberg вказують на формування ведмежої моделі на графіку біткоїну


12.07.2022
Аналітики Bloomberg вказують на формування ведмежої моделі на графіку біткоїну

Ведмежа модель висхідного клина вказує на те, що біткоін, найбільша у світі криптовалюта, може знизитися в ціні, згідно з нещодавнім звітом Bloomberg.

Коли вищезгаданий патерн супроводжується зниженням обсягу торгів, це означає продовження ведмежого тренду.

Джерело фото: bloomberg.com

Примітно, що такий самий точно патерн був сформований раніше у другому кварталі цього року. Саме він послужив початком 40% корекції, в результаті якої минулого місяця біткоїн впав до $ 17 600. Показники криптовалюти були настільки жахливими, що вона показала гірший квартал за більш ніж десятиліття.

Після того, як минулого тижня біткоїну вдалося трохи зміцнитися, розпродаж у неділю поставив хрест на планах биків, які сподівалися на остаточне відновлення. На момент написання головна криптовалюта торгується на рівні $19 700.

Аналітики Bloomberg вказують на формування ведмежої моделі на графіку біткоїну
Джерело фото: dailyhodl.com

Якщо поточна модель висхідного клина продовжить свій розвиток, біткоїн, ймовірно, наблизиться до дуже ведмежого цінового орієнтира в $8 000. Щоб досягти цієї мети, криптовалюті доведеться впасти ще на 59%.

Раніше Bloomberg MLIV Pulse провела опитування, яке показало, що біткоїн, на думку більшості роздрібних та інституційних інвесторів, швидше за все, впаде до рівня $10 000. Побоювання з приводу посилення кредитно-грошової політики Федеральної резервної системи США залишаються головною причиною такого постійного ведмежого тиску.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *