Аналітик виявив “хрест смерті” на графіку BTC


14.02.2023

Криптоаналітик Бенджамін Коуен заявив, що на тижневому графіку біткоїна вперше в історії спостерігається фігура “хрест смерті”.

“Хрестом смерті” називають індикатор технічного аналізу, за якого короткострокова ковзна середня (MA) перетинає довгострокову MA, прямуючи вниз. Вказує на високу ймовірність розвитку ведмежого тренда. Ковзаюча середня (Moving Average) – відображає середнє значення показника (в даному випадку ціну активу) за певний часовий проміжок.

За словами експерта, 50-тижнева проста ковзаюча середня (SMA) ціни активу перебуває на рівні $24 678, а 200-тижнева SMA – на рівні $24 999. Коуен підкреслив, що зараз BTC “нібито” повернувся до 200-тижневої SMA, водночас остаточно не пробивши рівень, який історично виступав як підтримка.

На думку аналітика, найгіршим сценарієм для біткоїна буде повторення шляху фондової біржі Nasdaq під час краху доткомів у 2000-2002 роках. У такому разі курс BTC очікує відкат на 77%, за яким послідує ралі на 60% до 50-тижневої SMA, а потім повільне зниження до останнього мінімуму.

Коуен закликав трейдерів звернути увагу на те, що під час краху Nasdaq спостерігався локальний патерн “подвійна вершина” з підйомом до 50-тижневої SMA, поверненням донизу й утриманням протягом місяця, а потім повторним підйомом і падінням.

Паттерн “подвійна вершина” вказує на закінчення висхідного тренду і розворот у бік ведмежого ринку.

На момент написання біткоїн торгується по $22 045, актив додав 2,29% за добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *