Аналітик вважає, що технічна картина біткоїну стає бичачою


04.08.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз
Відомий трейдер Тон Вейс зробив спостереження, що після першого півріччя, проведеного крипторинком у ведмежому тренді, низка ключових технічних показників змінює курс біткоїну (BTC) у бік підвищення.

Відомий трейдер Тон Вейс зробив спостереження, що після першого півріччя, проведеного крипторинком у ведмежому тренді, низка ключових технічних показників змінює курс біткоїну (BTC) у бік підвищення.

У новому ролику на YouTube Вейс повідомив, що цифровий актив біткоїн має досить стійке становище, оскільки його тижневий графік показує кілька бичачих сигналів.

Ми все ще маємо верхній максимум закриття тижневих свічок. Ми все ще маємо верхній максимум коливання тижневої свічки. Це бичачі ознаки. Також є свічка із зеленою зіркою.

Нарешті, ми маємо бичачий розрахунок на MRI (індикатор розвороту імпульсу), і перебуваємо вище 200-тижневої ковзної середньої. Все це бичачі ознаки.

MACD (сходження-розходження ковзних середніх) ось-ось перетнеться. Це бичача ознака. Ми були тут раніше, і це не привернуло уваги, але, я думаю, цього разу все по-іншому.

Трейдери використовують MRI та MACD, щоб визначити можливі розвороти тренду. Вейс підкреслив, що обидва найважливіші технічні індикатори демонструють ознаки сили BTC.

За словами Вейса, грошовий потік Чайкіна, який вимірює тиск купівлі та продажу активу, виглядає багатообіцяюче. Крім того, досвідчений трейдер зазначив, що індекс відносної сили (RSI), індикатор імпульсу, який вказує на можливі розвороти тренду, також стає бичачим.

Грошовий потік Чайкіна має дуже сприятливий вигляд. Було б непогано, якби ми могли отримати його над останнім горбом і, що важливіше, над нульовою лінією. Нам може знадобитися ще кілька тижнів, щоб дістатися туди, але це виглядає багатообіцяче.

RSI знаходиться на нормальному рівні. Це говорить мені про потенційні можливості для покупки з точки зору RSI. Таким чином, усі показники трансформуються у бичаче середовище.

Дивлячись на денний графік, Вейс додав, що він налаштований оптимістично щодо BTC, попри недавній відкат, і бачить найближчу мету на $28 000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *