Аналітик очікує падіння вартості біткоїна до $15 000 вже цього тижня


26.09.2022
bitcoin - red

Популярний криптовалютний аналітик Тон Вейс вважає, що ентузіастам біткоїна варто готуватися до падіння першої криптовалюти – це буде “останнє потужне зниження перед зростанням”.

Наприкінці минулого тижня аналітик Тон Вейс опубліковав відео на своєму Youtube-каналі, в якому заявив, що технічний аналіз свідчить про досить імовірне падіння першої криптовалюти. Курс BTC цілком може знизитися до $15 000. Звичайно, таке падіння біткоїна вплине і на курси інших криптовалют.

“Я думаю, капітуляція цілком можлива вже наступного тижня. Тижнева свічка виглядає жахливо. Все говорить за шорт. Індикатор MRI на місячних графіках говорить про купівлю. Однак на тижневих графіках він уже три тижні говорить про продаж. Якщо біткоїн впаде до $14 000 або $15 000, це буде ідеальна точка входу для купівлі”, – заявив аналітик.

Індикатор зміни тренда (MRI) – це досить складний індикатор технічного аналізу. Ним користуються досвідчені трейдери та аналітики, оскільки результати цього індикатора необхідно брати до уваги лише під час комплексного аналізу ринкової ситуації.

Нагадаємо, що Тон Вейс повідомляв про продовження падіння біткоїна ще в липні цього року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *