Аналітик назвав 5 альткоїнів, на які чекає цінове зниження


22.07.2022
Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Криптовалютний аналітик Міхаель ван де Поппе поділився прогнозом щодо руху курсів п’яти альткоїнів. Він виявив, що токени Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC), Fantom (FTM) та Zilliqa (ZIL) зіткнулися з опором і попередив про можливе зниження їх курсів.

Аналітик попереджає, що токен децентралізованої платформи Avalanche зіткнувся з опором, аналогічно решті крипторинку, пише ван де Поппе. Ціновий опір AVAX становить $25,22. Токен торгується за $24,33.

За словами Ван де Поппе, курс нативного токена мережі Polygon може суттєво впасти в порівнянні з поточною ціною. Сам фахівець розглядає діапазон $0,73 для довгих позицій. MATIC торгується за $0,85.

Ван де Поппе очікує, що поточна корекція курсу токена платформи смарт-контрактів для dApps Fantom продовжиться. Він спрогнозував зниження ціни FTM до $0,29. Актив торгується за $0,34, його курс зріс на 10,11% за добу.

Експерт також допустив зниження курсу токена блокчейну Zilliqa. Потенційними рівнями для покупки ван де Поппе назвав позначки $0,030 і $0,041, а для продажу рівень опору $0,05271. За такого сценарію прибутковість може становити близько 30%. ZIL торгується за $0,031.

Ван де Поппе також повідомив, що курс нативного токена блокчейну Cardano виглядає сильним, але стикається із опором на рівні $0,45. Експерт припустив, що якщо ADA проб’є цю позначку, можливе зростання до $0,67. При цьому ван де Поппе зазначив, що віддав би перевагу довгим позиціям в районі $0,48. На момент написання к ADA торгується по $0,4.

Раніше Міхаель ван де Поппе заявляв, що токени Binance Coin (BNB), MATIC, THORChain (RUNE) і FTM мають потенціал швидкого зростання.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *