Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз


24.06.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Криптоаналітик під псевдонімом Crypto Capo, що передбачив нинішній ведмежий ринок біткоїну (BTC), вважає, що найближчими днями цифрові активи нададуть чудові можливості для торгівлі.

У своєму Твіттері аналітик повідомив, що BTC швидше за все досягне нових мінімумів до липня. Вперше за останні місяці він передбачає трейдерам швидку можливість увійти на ринок.

“Графіки залишаються ведмежими, і ми, ймовірно, побачимо нові мінімуми в ці дні. Ці мінімуми дадуть хороші можливості для покупки”.

Далі Капо аналізує графік домінування біткоїну (BTC.D) за допомогою хвильової теорії Елліота. BTC.D відстежує, скільки відсотків від загального обсягу криптовалютного ринку належить біткоїну. Бичачий BTC.D говорить про те, що біткоїн зростає швидше за інші криптоактиви або альткоїни втрачають у ціні, у той час як провідна криптовалюта по ринковій капіталізації зростає.

Дивлячись на графіки BTC.D, Капо каже, що домінування біткоїну досягло локального дна (хвиля 4) і скоро збільшить свою частку ринку (хвиля 5), що означає, що альткоїни, що торгуються проти BTC, будуть падати. Коли BTC.D досягне локального піку хвилі 5, це має стати сигналом локального дна для альткоїнових ринків.

“Оновлення BTC.D (домінування біткоїну) Хвиля 4 завершена. Хвиля 5 відсутня, де пари альткоїнів/BTC повинні впасти”.

Хвильова теорія Елліота – це інструмент технічного аналізу, що передбачає майбутню цінову дію, слідуючи психології натовпу, що проявляється в хвилях. Відповідно до теорії, актив проходить через п’ятихвильовий цикл перед великим розворотом тренду.

Відповідно до графіка BTC.D, Капо прогнозує, що BTC насолоджуватиметься коротким і крутим зльотом, перш ніж впаде до діапазону $16 000, а потім різко зросте в геометричній прогресії.

На момент написання статті біткоїн торгується за ціною $20990.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *