Аналітик Coinbase: зміна очікувань напрямку ринку може призвести до зростання цін криптоактивів


08.07.2022
Аналітик Coinbase: зміна очікувань напрямку ринку може призвести до зростання цін криптоактивів

Провідний економіст дослідницького підрозділу біржі Coinbase Чезаре Фракассі заявив, що зміна прогнозів ринку криптовалют може призвести до зростання цін на цифрові активи.

Як зазначається у звіті Coinbase Institute, очікування ринку відіграють ключову роль у формуванні цін на криптовалюти: якщо ринок бачить перспективи – ціни зростають, якщо розчаровується у майбутньому галузі – падають.

«Найважливіша опора гіпотези ефективності полягає в тому, що будь-який актив, що торгується, від акцій до облігацій, товарів і навіть цифрових валют, включає в свою ціну очікування ринку щодо майбутньої вартості активу. Таким чином, згідно з уявленням про ринкову ефективність крипторинків, лише зміни у прогнозах для галузі можуть призвести до зміни цін», – вважає Чезаре Фракассі.

Експерт вважає, що фактор очікувань – один із найважливіших факторів, від яких залежать коливання цін цифрових активів. Тризначна прибутковість криптоактивів, якої індустрія досягла за останні кілька років, вказує на те, що перспективи галузі значно покращилися – з 2017 по 2022 роки капіталізація ринку зросла на 860%.

“Таких цифр вдалося досягти завдяки тому, що було закладено основу Web3 (DeFi, NFT, DAO) і відбулося прийняття криптовалют інституційними та роздрібними інвесторами”, – стверджує експерт.

За словами Фракассі, зараз ринок очікує, що криптоактиви почнуть все більше переплітатися з рештою фінансової системи і таким чином будуть схильні до тих же макроекономічних сил, які рухають світову економіку.

Нагадаємо, що раніше криптобіржа Coinbase оголосила про плани щодо розширення в Європі, незважаючи на спад на криптовалютних ринках та нещодавні звільнення в компанії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *