Аналітик: біткоїн найближчим часом може продовжити падіння до $14 500


04.07.2022
Аналітик: біткоїн найближчим часом може продовжити падіння

Відомий криптовалютний аналітик Том Вейс у стримі на YouTube висловив думку, що ведмежий тренд на ринку критповалют ще не закінчено і найближчим часом курс біткоїна може продовжити зниження до $14 500.

На думку аналітика, ситуація для біткоїна все ще виглядає вкрай обтяжливою, тоді як «бики відчайдушно намагаються зачепитися» за рівень $19 000. Поки що їм це вдається, адже BTC торгується по $19 500, але цей рівень підтримки навряд чи простоїть довго.

Аналітик: біткоїн найближчим часом може продовжити падіння
Джерело: dailyhodl.com

«Тижневий графік знову виглядає жахливо. Ми бачимо потужну червону свічку, яка закриється біля мінімальних значень, якщо, звичайно, раптом не станеться монструозного ралі. Але це навряд … Зараз все виглядає на користь ведмедів. На чотириденному графіку також ведмежий тренд. Тому поки що тримаємо фіат», ― сказав аналітик.

Тон Вейс зазначив, що індикатор MRI може натякати на швидкий поворот тренду. Однак, якщо ведмедям вдасться пробити поточний рівень підтримки, то падіння може продовжитися до $14 500.

Нагадаємо, що гендиректор компанії Pantera Capital Ден Морхед вважає, що скоро кореляція криптовалют із традиційними активами зникне і цифрові активи повернуться до зростання.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *