Аналітик: біткоїн може впасти до $10 000 у процесі чергового “зливу”


02.07.2022
Аналітик: біткоїн може впасти до $10 000 у процесі чергового "зливу"

Біткоїн, як і раніше, здатний впасти, навіть незважаючи на те, що його ціна знаходиться на 70% нижче свого історичного максимуму. Таку думку висловив в ефірі програми Fast Money на CNBC аналітик Брайан Келлі.

Келлі сказав, що флагманська криптовалюта все ще може знизитися в ціні майже на 50% у міру погіршення макроекономічної ситуації.

“Хороша новина полягає в тому, що ми дуже близькі до дна кризи. Погана новина в тому, що криза закінчиться не раніше, ніж біткоїн досягне $10 000”.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $19200.

Аналітик CNBC вважає, що біткоїн, швидше за все, досягне дна, як тільки досягне “моменту Лемана” – сценарію, до реалізації якого можуть пройти місяці. Момент Лемана – це той сценарій, коли виникає побоювання, що нестабільність в одному активі чи галузі може стати більш поширеною.

“Можливо, до моменту Лемана залишилися лічені місяці, тобто до останнього обвалу. Хтось збанкрутує, чого ви ніяк не очікували. Можливо, до цього ще кілька місяців”.

На думку Келлі, крах біткоїну буде спровоковано помилками в політиці центральних банків і посилено зниженням боргового навантаження на ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *