Аналітик ARK Invest допускає зростання вартості біткоїну на 240%


04.08.2022
Аналітик ARK Invest допускає зростання вартості біткоїну на 240%
На думку експертів, це може статися за умови, що актив закріпиться вище 200-тижневої середньої ковзної.
Аналітики ARK Invest допускають зростання вартості біткоїну на 240%
Аналітик ARK Invest допускають зростання вартості біткоїну на 240%

Аналітик інвестиційної компанії ARK Invest Яссін Ельманджра припустився суттєвого зростання курсу біткоїну. На його думку, актив відновився до 200-тижневої ковзної середньої (200WMA) після того, як пробив її лише всьоме за історію спостереження ціни.

За словами аналітика, згідно з історичними даними, через рік після досягнення 200WMA ціна біткоїну в середньому збільшується на 240%. Якщо актив закріпиться вище за цей показник, очікується зростання його вартості.

Ковзна середня (Moving Average) — один з технічних індикаторів, що найчастіше використовуються, відображає середнє значення ціни криптовалюти за певний часовий проміжок.

Експерти ARK Invest також підготували звіт, в якому зазначили, що ситуація з котируваннями BTC виглядає скоріше як розпродаж під час піку пандемії COVID-19, ніж ведмежий ринок 2018 року. При цьому, за словами аналітиків, якщо корекція буде настільки серйозною, як і в 2018 році, вартість біткоїну може опуститися нижче за поточні рівні. На даний момент BTC торгується приблизно на 72% нижче за історичний максимум (ATH), тоді як зазвичай дно глобального циклу досягається при корекції, що перевищує 80%.

Експерти Ark Invest зафіксували зростання котирувань Ethereum по відношенню до біткоїну. На їхню думку, це один із позитивних сигналів для ринку. Динаміка пов’язана з переходом Ethereum на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake. У липні ціна ETH виграла у біткоїну 34%, що говорить про зміцнення настроїв інвесторів. Історично склалося так, що ETH перевершує BTC під час бичачих циклів і відстає на ведмежому ринку, підкреслили аналітики.

На момент написання біткоїн торгується по $22920. За останню добу цифровий актив знизився на 1,92%, ETH коштує $1623, втративши в ціні 2,26%, за даними Coinmarketcap.

Ціна біткоїна на Coinmarketcap

Раніше Яссін Ельманджра заявляв, що біткоїн почав подавати сигнали, що свідчать про наближення до дна ведмежого ринку. Тоді він зазначив, що BTC торгується нижче 200WМА у короткостроковій та довгостроковій перспективі, що відбувається лише вчетверте за всю історію існування активу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *