Аналітики CryptoQuant підтвердили звіт про резерви активів криптобіржі Binance


16.12.2022
Аналітики CryptoQuant підтвердили звіт про резерви активів криптобіржі Binance

Аналітична блокчейн-компанія CryptoQuant опублікувала звіт, у якому описала аналіз нещодавно випущеного фірмою Mazars аудиту перевірки резервів найбільшої у світі криптобіржі Binance.

У звіті аналітики CryptoQuant підтвердили, що резерви Binance у порядку.

Раніше цього місяця Binance опублікувала звіт про підтвердження резервів, але у криптоспільноті його розкритикували як “узгоджену процедуру”, а не як повний аудит.

Крім того, за словами колишнього начальника Управління із забезпечення дотримання вимог Інтернету Комісії з цінних паперів і бірж Джона Ріда Старка, у звіті не розглядається ефективність внутрішнього фінансового контролю.

Але CryptoQuant підтримав висновки аудиторської фірми Mazars, заявивши, що зобов’язання, про які повідомляє Binance, дуже близькі до оцінки в 99%.

“Що звіт Binance Proof of Reserve (PoR) говорить нам з точки зору мережі? Звіт показує, що зобов’язання Binance в BTC (депозити клієнтів) на 97% забезпечені біржовими активами. Забезпечення збільшується до 101%, коли враховуються BTC, надані клієнтам”, – йдеться у повідомленні CryptoQuant.

Аналітики CryptoQuant додали, згідно з даними в мережі, резерви Ethereum (ETH) і стейблкоїнів Binance “наразі не демонструють поведінку, подібну до збанкрутілої біржі FTX”.

“Крім того, Binance має прийнятний “чистий резерв”, що означає, що його власний токен BNB, як і раніше, становить невелику частку від загальних активів”, – йдеться в повідомленні.

За даними постачальника даних Nansen, близько 10% резервів Binance зберігаються в його токенах. Binance наразі володіє загальним обсягом активів у розмірі $60,4 млрд на своїх публічно розкритих адресах, з яких $6,2 млрд припадає на BNB.

Ініціатива з проведення аудиту резервів для криптобірж була запропонована засновником Binance Чанпен Чжао після краху FTX для підвищення прозорості галузі. 25 листопада Binance запустила систему доказу резервів. Аудиторська компанія Mazars згодом підтвердила забезпечення резервів біржі на 101%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *