Американський конгресмен пояснив, чому заборона криптовалют неможлива


05.09.2022
Американський конгресмен пояснив, чому заборона криптовалют на даний момент неможлива

Бред Шерман, який очолює підкомітет Палати представників із захисту інвесторів США, у недавньому інтерв’ю Latimes поділився своїми поглядами на криптовалютну індустрію.

На думку конгресмена, криптовалютна індустрія за останні кілька років стала досить потужною. Він вважає, що великі пожертвування політикам та сильне лобіювання криптовалют не дозволяють регуляторам запровадити повну заборону.

“Ми не заборонили це на початку, тому що не розуміли, що це важливо, і ми не заборонили це зараз, бо за цим стоїть надто багато грошей та влади.” – заявив конгресмен.

Конгресмен додав, що особливо стурбований малими та роздрібними інвесторами, які часто стають жертвами шахраїв.

“Тяжко керувати підкомітетом, який займається захистом інвесторів, у країні, в якій люди інвестують у мем-монети в надії продати їх комусь ще, перш ніж їхній курс обрушиться.”. – заявив Шерман.

Бред Шерман — відомий скептик, який вимагає заборони криптовалюти з 2019 року. Майже через три роки чиновник змінив своє ставлення до заборони і тепер виступає за регулювання ринку криптовалют.

Шерман виступав за передачу криптовалют під юрисдикцію Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Той самий комітет, який він розкритикував у липні раніше цього року, за те, що він не контролював діяльність криптовалютних бірж.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *