Американські чиновники, які володіють криптовалютами, не зможуть брати участь у розробці правил регулювання ринку


07.07.2022
usa goverment

Управління урядової етики США (OGE) опублікувало повідомлення, згідно з яким будь-які чиновники, які володіють криптовалютами, не можуть брати участь у розробці регулювання галузі.

У США вже є норми, які забороняють власникам акцій та цінних паперів брати участь у створенні нормативних документів щодо регулювання відповідних галузей. Однак у цьому випадку є певний поріг, після якого чиновнику заборонено працювати над регулюванням. З криптовалютами ситуація трохи інша:

«Працівник, який володіє будь-якою кількістю криптовалют або стейблкоінов, не повинен брати участь у певній роботі у разі, якщо він знає, що ця робота має прямий вплив на вартість його криптовалют або стейблкоінів».

У повідомленні наведено приклад, у якому співробітник, який володіє стейблкоінами на суму всього $100, не буде допущений до роботи над регулюванням індустрії. Заборона накладається доти, доки «співробітник не відмовиться від володіння цим стейблкоіном». Нові правила застосовуються до всіх федеральних службовців, включаючи співробітників Білого Дому, Федерального резерву та Міністерства фінансів.

При цьому в обмеженнях є невеликий виняток – чиновники можуть інвестувати у фонди, які вкладають кошти у компанії, які отримують дохід у сфері криптовалют. Однак обсяг таких інвестицій не повинен перевищувати $50 000. Виняток обґрунтовується тим, що такі інвестиції розглядаються як вкладення в диверсифіковані фонди.

Нагадаємо, що раніше регулятор Бельгії запропонував регулювати криптовалюти як цінні папери.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *