Американська асоціація банкірів виступила проти ідеї запуска цифрового долара


07.07.2022
digital dollar stop (821 × 473 px)

Американська асоціація банкірів (ABA), що представляє приватні банки у США, виступає проти цифрової валюти центрального банку (CBDC), яку може випустити Федеральна резервна система США (ФРС).

У травні Міністерство торгівлі США з метою вивчення думок зацікавлених сторін у приватному секторі про цифрові активи почало вивчати питання, яке триватиме до 5 липня.

Американська асоціація банкірів (ABA), відповідаючи на питання Міністерства торгівлі, порушила питання про труднощі, які може створити проект цифрового долара.

“Неясно, які переваги дасть цифрова валюта центрального банку, яка буде розроблена США, і малоймовірно, що ці переваги будуть дійсно досягнуті. На відміну від цього, витрати можуть бути дуже реальними та серйозними”. – йдеться у заяві, зробленій ABA.

На думку представників ABA, проект цифрового долара в США може кардинально змінити відносини між громадянами та Федеральною резервною системою, а отже, і фінансову систему США. На думку ABA, мінуси CBDC також можуть затьмарити плюси.

Американська асоціація банкірів вже давно представляє банківську індустрію США. У 2019 році виторг асоціації склав понад $135 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *