Abra планує запустити у США криптобанк ABRA Bank


13.09.2022
Abra планує запустити у США криптобанк ABRA Bank

Компанія Abra, що займається фінансовими послугами та технологіями, повідомила, що у 2023 році планує запуск Abra Bank, державної установи в США і, можливо, першого регульованого банку в криптоіндустрії.

У разі запуску Abra Bank дозволить клієнтам в США вносити і зберігати цифрові активи, а також запропонує цінний доступ до фіатних рамп.

“Abra Bank стане першою повністю регульованою депозитарною установою для криптовалют в США. Сьогодні в США працює кілька трастів, але немає жодного діючого банку”. – заявив генеральний директор Abra Білл Бархидт під час конференції SALT New York.

Abra також планує запустити Abra International, повністю регульований бізнес цифрових активів, який буде надавати аналогічні банківські послуги своїм клієнтам за межами США. Згідно із заявою, запуск Abra Bank очікується у 2023 році, а Abra International – наприкінці 2022 року.

Abra також оголосила, що в жовтні запустить “Abra Boost”, продукт, який дозволяє кваліфікованим інвесторам розміщувати депозити і заробляти відсотки на цифрових активах. Компанія заявила, що буде переводити клієнтів свого існуючого кредитного продукту, Abra Earn, на новий Abra Boost.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *