ЗМІ: У США вже більше року розслідують діяльність глави Binance


02.09.2022
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

Криптобіржа Binance, яку останнім часом переслідують регулятори, виявляється, вже не один рік перебуває під наглядом правоохоронних органів США.

Як повідомляє повідомляє Reuters, відділ боротьби з відмивання грошей Міністерства юстиції США наприкінці 2020 року вимагав від криптобіржі Binance добровільно подати внутрішні документи з метою з’ясувати, чи порушила компанія та її голова Чанпен Чжао Закон про банківську таємницю.

Уточнюється, що американська прокуратура попросила біржу передати для вивчення листування Чжао з 12 керівниками підрозділів Binance з питань, пов’язаних із виявленням незаконних транзакцій та залученням клієнтів під юрисдикцією США. Правоохоронні органи запитували будь-які записи компанії з інструкціями про те, що «документи мають бути знищені, змінені або видалені з файлів Binance» або «перенесені з архіву Сполучені Штати», йдеться у звіті.

Нагадаємо, що Binance з 2021 року перебуває під пильною увагою влади США. Зокрема, Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) вивчає інсайдерську торгівлю та маніпулювання ринком з боку американського підрозділу криптбіржі Binance US. Комісія намагається з’ясувати, чи дозволяла платформа купувати та продавати резидентам США похідні фінансові інструменти на основі криптовалюту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *