ЗМІ: OKX може припинити свою діяльність у Японії через місцеві закони


27.06.2023
birzha_okx_paris

Криптобіржа OKX може припинити свою діяльність у Японії через місцеві закони, які забороняють клієнтам використовувати продукти OKX Exchange. Про це повідомляє Сoincu.

Згідно джерелу, у мобільному додатку OKX з’явилося повідомлення, в якому йдеться про неможливість використання продуктів OKX Exchange в Японії через місцеві закони і правила.

Фінансова політика Японії загалом не спрямована проти криптовалютної індустрії, проте місцева влада прагне повністю контролювати цей сектор і співпрацювати тільки з японськими компаніями.

В червні влада Японії ввела суворіші заходи протидії відмиванню грошей через криптовалюти в країні. Одним із ключових нововведень стало “правило переміщення”, яке дає змогу правоохоронним органам краще відстежувати криптовалютні транзакції. Будь-яка фінансова установа, що проводить транзакцію на суму понад 3 000 доларів, має надати інформацію регулятору.

Нещодавно національне податкове агентство Японії переглянуло закон про оподаткування криптовалют, і тепер компанії, що випускають токени, звільнені від сплати 30% податку на нереалізований прибуток.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *