ЗМІ: голова скам-проекту OneCoin Ружа Ігнатова потрапила до топ-10 людей, які найбільше розшукуються ФБР


30.06.2022
ЗМІ: голова скам-проекту OneCoin Ружа Ігнатова потрапила до топ-10 людей, які найбільше розшукуються ФБР

Засновниця OneCoin Руджа Ігнатова потрапила до списку десяти розшукуваних втікачів Федерального бюро розслідувань за участь в обмані інвесторів на суму понад 4 мільярди доларів. Про це повідомляє Coindesk.

Федеральний суд Південного округу Нью-Йорка (SDNY) проведе прес-конференцію наступного четверга, щоб оголосити цю новину.

Ігнатова була лідером та публічною особою проекту OneCoin, який був запущений у Болгарії у 2014 році. Засновниця проекту говорила інвесторам, що криптовалюта OneCoin може бути майнитись та має реальну вартість. Насправді OneCoin не існувала на блокчейні, а Ігнатова та її команда маніпулювали її ціною за допомогою автоматичної випуску нових монет.

Ігнатова перебуває в бігах з 2017 року. У травні 2019 року було подано колективний позов проти Ігнатової, OneCoin та кількох інших керівників проекту. Коли вони не відповіли на позов, позивачам було ухвалено рішення про невиконання зобов’язань.

Раніше цього року Ігнатова було включено до списку найбільш розшукуваних Європолом, правоохоронним органом Європейського союзу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *