ФБР: Північнокорейські хакери викрали $100 млн з блокчейн-мережі Harmony Network


24.01.2023
fbi crypto

У ФБР заявили, що північнокорейські хакерські групи Lazarus і APT38 відповідальні за злом і крадіжку $100 млн з кросчейн-ланцюга Horizon в мережі Harmony в червні 2022 року.

Згідно інформації, хакери використали протокол RAILGUN для відмивання ETH на суму близько $60 млн, а потім конвертували ці активи в BTC. Частина коштів була заморожена у співпраці з постачальниками послуг з обслуговування віртуальних активів. Решту біткоїнів хакери перевели на 11 адрес.

Крім цього, у ФБР повідомили, що підрозділи Бюро кібербезпеки та боротьби з криптозлочинністю (NCET) разом з прокуратурою США продовжують вживати заходів для “виявлення та запобігання крадіжкам і відмиванню віртуальної валюти, що використовується для підтримки програм Північної Кореї з розробки балістичних ракет і зброї масового знищення”.

Розробники мережі співпрацюють з ФБР для розслідування інциденту і раніше пропонували хакерам 1 мільйон доларів за повернення решти коштів і розкриття деталей експлоіту. У вересні команда Harmony оголосила про план виплати компенсацій клієнтам з резервів проекту. У січні біржі Binance і Huobi заморозили рахунки зі 124 BTC, пов’язані зі зламаною мережею.

У серпні Міністерство фінансів США заборонило криптоміксер Tornado Cash, посилаючись на те, що він використовувався хакерами Lazarus і був пов’язаний з ядерною програмою КНДР.

Аналітики Elliptic раніше звинувачували хакерів Lazarus у зломі Horizon, вказуючи на те, що експлойт і особливості відмивання грошей були схожі на інші інциденти, де причетність групи була підтверджена.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *