ЗМІ: Amazon планує представити платформу, орієнтовану на NFT


27.01.2023
NFT

Найбільша у світі за обігом компанія Amazon, що продає товари та послуги через Інтернет, готується представити власну платформу, орієнтовану на невзаємозамінні токени (NFT), повідомляє видання Blocworks з посиланням на знайомі з питанням джерела.

Згідно з джерелом, до роботи над проектом компанія залучила експертів із криптоіндустрії, які працюють в ігрових стартапах і криптобіржах, а також блокчейн-розробників.

Основна увага під час роботи над проектом приділена блокчейн-іграм і пов’язаних з ними NFT-додатків. Так, за словами джерел, однією з ініціатив Amazon є залучення клієнтів до участі в криптоіграх, де вони можуть безкоштовно отримати NFT.

Один зі співрозмовників Blockworks назвав прихід Amazon у криптосферу “великою подією для цифрових активів”. “Це вплине на наявних гравців у цьому секторі, якщо Amazon діятиме правильно і з розумом”, – сказав він.

У квітні 2022 року гендиректор Amazon Енді Джессі допустив продаж NFT на торговому майданчику. Тоді він заявляв, що з оптимізмом дивиться в майбутнє криптовалют і невзаємозамінних токенів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *