Зірковий футболіст представив першу колекцію NFT «Zurda» на ZKSea


02.06.2022
zirkovyj-futbolist-predstavyv-pershu-kolektsiiu-nft-zurda-na-zksea

Колумбійська футбольна суперзірка Джеймс Родрігес упаковує все, над чим працював протягом багатьох років, і випускає обмежену серію пам’ятної колекції NFT на платформі ZKSea. Це стане першим набігом спортсмена у світ NFT.

Це буде один із перших великих релізів для платформи NFT від ZKSpace. Колекція NFT Джеймса Родрігеса надасть можливість його прихильникам і палим послідовникам взяти участь і стати частиною ексклюзивної фан-спільноти.

Більше інформації про довгоочікувану колекцію NFT можна знайти на каналі Discord у ZKSpace.

Колекція NFT називається «Zurda», що з іспанської означає «ліва нога». Zurda, колекція з 1500 NFT, буде доступна у формі аукціону та таємничих коробок приблизно з середини червня. Ці NFT, які є фотографіями ключових досягнень у кар’єрі Родрігеса, будуть доступні в чотирьох різних раритетах.

1 Platinum NFT – аукціон починається від 1 ETH,

10 золотих NFT – аукціон від 0,6 ETH,

400 срібних NFT – попередній продаж за 0,12 ETH і 0,15 для публічного продажу, і

1089 Bronze NFT – попередній продаж за 0,12 ETH і 0,15 для публічного продажу.

Попередній продаж Mystery Boxes розпочнеться 15 червня 2022 року, де деякі з найпопулярніших речей отримають підписані пам’ятні речі та навіть можливість провести відеодзвінок із самим Джеймсом Родрігесом.

Крім того, ZKSea пропонує білий список для перших користувачів, які допомагають спільно створювати спільноту ZKSea. Переваги приєднання до білого списку включають знижку 20% на таємничу скриньку та можливість зарезервувати місце монетки для NFT.

Бронзовий і Срібний NFT засновані на восьми знакових моментах Джеймса Родрігеса. Власники платинового та золотого NFT не тільки отримають гарантовані місця в білому списку для майбутніх NFT, які будуть відображатися на ZKSpace, але й випадково вибраний власник Gold NFT також матиме шанс отримати ексклюзивне відео, записане Родрігесом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *