Заступник голови ФРС: Криптовалютний ринок має ті ж ризики, що й традиційні ринки


08.09.2022
Лаель Брейнард

Криптовалютний ринок має ті ж ризики, що й традиційні ринки, але у низці питань він потребує особливих регулюючих рішень. Таку думку висловила голова ФРС Лаель Брейнард у своєму виступі на щорічній конференції “Clearing House and Bank Policy Institute”.

“Ми бачили, що криптофінансовій системі притаманні всі ризики, знайомі нам з традиційних фінансів. Але з огляду на унікальні характеристики криптовалют, необхідно встановити чіткі заходи регулювання.” – сказала Лаель Брейнард.

Посилаючись на крах алгоритмічного стейблкоїну TerraUSD (UST) у травні, який оцінювався приблизно в $60 млрд, Брейнард у своєму виступі ще раз наголосила на ризиках стейблкоїнів.

Припускаючи, що у майбутньому приватний сектор створить ще багато подібних токенів, вона заявила, що Федеральна резервна система США продовжує вивчати питання, чи слід ФРС США випускати власну цифрову валюту центрального банку (CBDC).

Стабільні монети – це одна з областей, яка, як на мене, має найбільший потенціал ризику, якщо не регулюється належним чином, і, звичайно, ці ризики можуть легко поширитися на фінансову систему через функціональну природу стабільних монет.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *