Засновник венчурної фірми 1confirmation прогнозує перспективне майбутнє NFT простору


24.06.2022
Кількість заявок на товарні знаки NFT у США перевищила 4 000 у 2022 році

Нік Томайно, засновник крипто-орієнтованої інвестиційної компанії 1confirmation, вважає, що у неграбальних токенів (NFT) велике майбутнє як актив, незважаючи на поточні реалії.

Томайно, чий венчурний фонд був запущений у 2017 році з $5 млн і зріс до більш ніж $1 млрд в активах під управлінням (AUM), навіть вважає, що NFT можуть “перевернути криптовалюти” протягом кількох років.

Після запуску криптофонду у 2017 році компанія 1confirmation відкрила фонд, спеціально орієнтований на NFT.

За словами Томайно, деякі з найінноваційних технологічних продуктів у світі часто доводиться пробиватися через інституційне сприйняття як надто ризикованих.

Однак саме ці продукти залучають найбільші інститути за кілька років після того, як ранні послідовники їх успішно розвивають. Як і у випадку з Біткоін, Томайно вважає, що індустрія побачить аналогічні прогнози з NFT.

І він вважає, що весь простір НФТ має потенціал стати ще більшим.

Новый фонд 1confirmation NFT Fund с первоначальными инвестициями в размере $100 млн. принесет пользу некоторым крупнейшим коллекциям NFT-рынка, включая CryptoPunks и Nouns. Однако 1Confirmation в первую очередь нацелена на инвестиции в новые проекты в области игр, искусства, музыки и фотографии.

Срок существования фонда NFT составляет 10 лет, что дает 1confirmation возможность делать долгосрочные инвестиции в NFT, которые могут иметь перспективу роста 20x+.

За последние несколько лет 1confirmation инвестировала в несколько лучших проектов в начинающей индустрии, включая криптовалютную биржу Coinbase, NFT marketplces OpenSea и SuperRare и децентрализованный протокол обмена dYdX.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *