Засновник Cardano стурбований скаргою на Binance: майбутнє фінансової свободи у США під загрозою


06.06.2023
Чарльз Хоскінсон

Засновник блокчейн-платформи Cardano Чарльз Хоскінсон висловив у Twiter свої думки з приводу нещодавнього судового позову SEC проти Binance та її генерального директора Чанпена Чжао.

Хоскінсон відзначив обширний характер скарги. На думку розробника, позов може бути частиною широкого плану зі встановлення контролю над фінансовим життям людей у США. Експерт висловив побоювання щодо можливої мети судового процесу проти Binance – створення централізованої цифрової валюти (CBDC), яка контролюватиметься обраними групами впливових банків, що викликає побоювання щодо втрати фінансової свободи.

На думку Хоскінсона, в даній ситуації відбувається не просто дискусія про дотримання законів, а філософське протиріччя щодо сутності криптовалют та їхніх основних принципів. Він стверджує, що ця боротьба пов’язана з питанням про суверенну ідентичність і те, кому належить привілей контролювати фінансову систему.

Тим не менш, засновник Cardano вважає, що ця подія може стати стимулом для криптоком’юніті об’єднатися і розробити єдиний набір правил і принципів, щоб запобігти втраті свободи і уникнути занурення Сполучених Штатів в антиутопію.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *