Засновник Aave: Впровадження стейблкоїнів може призвести до зростання DeFi-сектора


06.02.2023
Капіталізація галузі DeFi обвалилася на 75% за 2 квартал 2022 року - дослідження CoinGecko

На StarkWare Sessions 2023, що проходив у The Cameri Theater у Тель-Авіві, Ізраїль, Стані Кулехов, засновник протоколу децентралізованого фінансування (DeFi) Aave, у розмові з журналістом Cointelegraph обговорив декілька питань щодо простору DeFi.

Глава Aave вважає, що прийняття стейблкоїнів може призвести до зростання всього DeFi-сектора.

За словами Кулешова, Наразі одна з проблем DeFi-екосистеми полягає в тому, що децентралізовані стейблкоїни мають менше підтримки порівняно з централізованими. Ще існує одна проблема пов’язана з низьким забезпеченням децентралізованих стейблкоїнів, що призводить до зниження цінності всієї екосистеми.

При цьому засновник Aave підкреслив, що ризики в DeFi визначити набагато простіше, ніж у сфері традиційних фінансів (TradFi). А більш точна оцінка ризику призводить до того, що робота в DeFi є дешевшою, ніж у TradFi.

Кулешов також вважає, що стейблкоїни можуть залучити в DeFi-сектор більше звичайних людей, які не мають постійного досвіду взаємодії з сучасними технологіями. Наприклад, створення “платіжного шару”, який включатиме в себе стейблкоїни, зможе залучити їх у цю сферу і долучити до DeFi завдяки легкому способу обміну цінностями.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *