Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку


21.11.2022
Голова біржі Kraken розкритикував владу США за санкції проти криптоміксера Tornado Cash

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв’ю на подкасті Bankless оцінв стан криптоіндустрії після краху біржі FTX та дав прогноз щодо виходу криптовалюти з ведмежого ринку.

На думку Пауелла, з урахуванням того, що мільярди доларів вже втрачені і репутація галузі потребує відновлення, їй знадобиться певний час, щоб відновитися після краху FTX.

Засновник Kraken вважає, що наступним “бичачим” каталізатором для крипторинку може стати халвінг біткоїну (BTC), який, ймовірно, відбудеться десь у першій половині 2024 року.

“Галузь втратила $10 млрд капіталу, і це просто величезний удар. Гроші, які могли б піти на великі справи і просунути цю індустрію вперед, були просто вкрадені. Отже, індустрії потрібен деякий час, щоб оговтатися.

Очевидно, що в результаті всього цього ринок впав, тому я думаю, що ми занурюємося в ще більш глибоку зиму “ведмежого” ринку. Вона може бути затяжною, оскільки найближчій халвінг біткоїна відбудеться лише в березні 2024 року. Відновлення ринку займе деякий час, і я думаю, що халвінг — це наступна велика подія, яка може допомогти ринку вийти з кризи”.

Халвінг – це подія, в прцесі якої в мережі біткоїну зменшується вдвічі винагорода майнерам за створення блоку, що призводить до різкого скорочення пропозиції BTC. У минулому ціна BTC зростала до і після проведеня халвінгу.

Пауелл вважає, що з криптовалютами продовжуватимуть траплятися казуси, але він залишається оптимістом щодо довгострокових перспектив індустрії.

Я думаю, що й надалі галузь зазнаватиме невдач, від яких нам доведеться рятуватися…. Зрештою, я думаю, що ми повинні пам’ятати, чому криптовалюта тут в першу чергу. Для того, щоб доставити біткоїн і фінансову свободу всьому світу”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *