Загальний обсяг пропозиції стейблкоїнів знизився у другому кварталі вперше із січня 2020 року


16.06.2022
Загальний обсяг пропозиції стейблкоїнів знизився у другому кварталі вперше із січня 2020 року

У першому кварталі 2022 року загальна кількість стейблкоїнів різко скоротилася, а кількість стейблкоїнів, що викуповуються, різко зросла в результаті “побоювань неплатоспроможності, яких не було під час паніки 2020 року”.

Про це у Twitter повідомив керівник відділу досліджень та розробок аналітичної компанії CoinMetrics Лукас Нуцці.

“Другий квартал 2022 – це перший випадок в історії стейблкоїнів, коли загальна пропозиція знизилася. Навіть якщо ми виключимо UST, понад 10 млрд. були викуплені безпосередньо з казначейств великих емітентів”.

До списку стейблкоїнів під час аналізу увійшли DAI, UDST, OMNI та TRON, SAI, USDK, PAX. В той час, як USDC Circle та BUSD Binance були зібрані на окремому графіку. Оригінальний Terra (UST) не був включений до графіка.

Нуцці зазначив, що Tether бачив найбільшу кількість викупів серед усіх централізованих емітентів стейблкоїнів, при цьому 7 мільярдів від загальної пропозиції USDT були ліквідовані у квітні та травні і, ймовірно, були викликані діями кількох, а не будь-якими значними рухами на ринку.

“Різкість цього зниження говорить про те, що за ним стояла одна або кілька подій”, – сказав він.

Крах екосистеми Terra, включаючи власний токен LUNA та стейблкоїн UST, у травні збігся зі зниженням курсу Tether USDT по відношенню до долара США приблизно на 5%. В результаті було викуплено близько $7 млрд, оскільки великі гравці прагнули вийти з ринку та уникнути подальшого потенційного краху. Іншим проектом, який сильно постраждав, був DAI MakerDAO, внаслідок чого 40% його пропозиції було зупинено під час “найбільшої події ліквідації в його історії”.

USDC і BUSD також були включені в окремий графік, який показує різке падіння пропозиції приблизно на $5 млрд у травні, проте обидва відтоді відновилися і близькі до того, щоб повернутися до своїх відповідних рекордних високих рівнів у $65 млрд і 48 мільярдів відповідно. Унікальні ринкові умови 2022 пропонують ймовірне пояснення того, чому користувачі стейблкоінов зменшували ризик протягом останніх декількох тижнів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *