Влада Сінгапуру планує посилити регулювання ринку криптокредитування


26.10.2022
У Сінгапурі посилять регулювання криптовалют

Грошово-кредитне управління Сінгапуру вивчає нові вимоги для криптовалютного ринку. Про це пише Reuters з посиланням на консультаційний документ регулятора.

У відповідності до запропонованих вимог, криптовалютним компаніям може бути заборонено використовувати активи роздрібних клієнтів для видачі кредитів. Також влада Сінгапуру пропонує зобов’язати криптовалютний бізнес відокремлювати активи клієнтів від своїх власних ресурсів.

Крім того, бізнесу, націленому на торгівлю криптовалютами, можуть і зовсім заборонити пропонувати стимули для залучення роздрібних клієнтів або приймати платежі за кредитними картками.

“[…] криптовалюти відіграють допоміжну роль у ширшій екосистемі цифрових активів, і заборонити їх було б неможливо”, – визнав регулятор.

Ці можливі нововведення також торкнуться емітентів стейблкоїнів. Якщо компанія випустила стейблкоїни на суму від $3,5 млн, то їй доведеться підтримувати резерви в готівці, її еквівалентах або короткострокових облігаціях.

При цьому всі стейблкоїни, що випускаються на ринку Сінгапуру, мають бути прив’язані виключно до сінгапурського долара. Також буде дозволено випускати стейблкоїни, які прив’язані до будь-якої іншої валюти в рамках “Великої десятки”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *