Влада Колумбії випустить державну цифрову валюту


10:42 AM, 17 Серпня 2022
Уряд Колумбії використовуватиме блокчейн Ripple для земельного кадастру

Голова Управління національних податків та митниці Колумбії (DIAN) Луїс Карлос Рейєс заявив, що в найближчому майбутньому уряд країни планує запустити власну цифрову валюту (CBDC). Мета — покращення відстеження транзакцій, щоб продавці не могли ухилятися від сплати податків, використовуючи готівку як спосіб оплати.

Чиновник упевнений, що выпуск нациіонального цифрового актива еквівалентно шести-восьми податковим реформам, проведеним у країні.

Введення цифрової валюти також супроводжуватиметься обмеженням платежів готівкою понад певну суму. Рейєс повідомив, що ліміт складе 10 млн колумбійських песо ($2 400).

Хоча використання готівки для платежів скоротилося під час пандемії COVID-19, зараз готівка є одним із основних способів оплати в Колумбії. Статистика ЦБ Колумбії показує, що обіг банкнот досяг найвищого рівня за 17 місяців.

За даними Фінансового управління, колумбійці, як і раніше, віддають перевагу готівці як основний спосіб оплати транспорту – їх використовують близько 94% громадян, для купівлі продуктів – 80%, поповнення мобільного телефону – 78%, і оплати житла – 77%.

Раніше Міністерство технологій та комунікацій Колумбії опублікувало 82-сторінковий документ, у якому зібрано поради щодо впровадження блокчейну в державні інфраструктури.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!