Віталік Бутерін розповів про можливості використання блокчейну в нефінансових цілях


16.06.2022
buterin_vitalik

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін опубліковав статтю, в якій поділився своїми думками про нефінансові варіанти використання технології блокчейн.

В статті під назвою «Де використовувати блокчейн у нефінансових програмах?» Бутерин говорив про зростання інтересу до використання технології за межами фінансової галузі. Розробник зазначив, що, хоч інші галузі повільно впроваджують блокчейн, він «бачить цінність блокчейнів у багатьох галузях».

На думку Бутерина, що технологія розподіленого реєстру може допомогти з «дійсно важливими цілями, такими як довіра та опір цензурі».

Іншим потенційним прикладом використання, який згадувався, стали метрики відкритих джерел – концепція, що знаходиться на стадії становлення, яка дозволить виміряти різноманітність та децентралізацію.

У статті він також заявив, що блокчейни як сховища даних можуть мати дуже важливе значення.

Бутерин завершив доповідб, написавши: «У мене великий ступінь невпевненості в тому, який саме рівень нефінансового використання блокчейну в кожній з цих категорій має сенс, але здається очевидним, що блокчейни як допоміжний інструмент не слід скидати з рахунків»

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *