В ЦБ Англії розкритикували стейблкоїни


02.06.2022
v-tsb-anhlii-rozkrytykuvaly-stejblkoiny

Bloomberg повідомляє, що чиновник Банку Англії (BoE) розкритикував стейблкоїни, заявивши, що вони нестабільні, зокрема UST і USDT.

Виконавчий директор з ринків Банку Англії Ендрю Хаузер нещодавно згадав, чого саме не вистачає таким стейблкоінам, як UST і Tether USDT, і що робить їх непридатними для широкого використання споживачами.

Про це він сказав сьогодні у своєму виступі на конференції, яку влаштувала Федеральна резервна система Нью-Йорка.

За його словами, UST і USDT не надають достатньої кількості даних в реальному часі про їхню вартість і подробиць про те, як їм вдається підтримувати конвертованість у фіат.

“Вони не стабільні”, – сказав він, додавши, що власники цих цифрових активів повинні мати на увазі, що вони можуть зазнати великих фінансових втрат через ці криптовалюти.

Власники таких монет повинні погодитися принаймні з можливістю опинитися без власної кишені.

Банк Англії підтримує план посилення регулювання криптовалют у Великобританії, оскільки регулятор розглядає цифрові активи як зростаючий ризик для світової фінансової системи. Зараз ринок криптовалют коштує 1,7 трильйона доларів, що більше, ніж ринок субстандартних іпотечних кредитів до його обвалу в 2008 році.

Хаузер заявив, що регулятори приділять особливу увагу стейблкоінам, використання яких стає все ширшим, а нещодавній крах TerraUST і коливання прив’язки USDT показують, що цей конкретний тип цифрових активів може потребувати більш інтенсивного контролю.

Застереження покупця можуть бути достатніми для монет, які використовуються лише в ніші, але вони не можуть бути достатніми для монет, які досягають системного масштабу. – заявив Хаузер.

Нові правила, які Банк Англії планує запровадити, можуть передбачати, що емітенти повертатимуть свої стейблкоіни фактичними депозитами в центральному банку. Він також заявив, що якщо центральні банки почнуть карбувати CBDC (цифрові валюти центрального банку) для роздрібних інвесторів, це, ймовірно, створить певні ускладнення для балансів банків.

Раніше в ЗМІ повідомляли, що Банк Англії хотів найняти додаткову сотню співробітників для нагляду за крипторинком, а центральний банк хотів залучити 419 мільйонів доларів від місцевих комерційних банків.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *