В Японії вимагають від криптобіржі FTX Japan призупинити операції


11.11.2022
Уряд Японії має намір заморожувати вкрадені крипто-активи шляхом ухвалення нового закону

Японський фінансовий регулятор (FSA) наказав криптобіржі FTX Japan призупинити всі позабіржові транзакції з деривативами, щоб захистити інтереси інвесторів і кредиторів.

FSA вжило заходів проти FTX Japan після того, як материнська компанія FTX призупинила виведення коштів без чіткого пояснення причин інвесторам. Регулятор заборонив біржі проводити позабіржові транзакції з деривативами, а також відкривати нові депозити користувачів.

“Надходили повідомлення про те, що компанія FTX Trading Limited зіткнулася з кредитною невизначеністю. Необхідно зробити все можливе, щоб не допустити ситуації, за якої інтереси кредиторів та інвесторів постраждають від відтоку активів в афілійовані компанії”, – йдеться в повідомленні FSA.

Повідомляється, що операції на FTX Japan припинено з 10 листопада до 9 грудня – протягом цього періоду тільки FSA може відновити їх достроково.

Крім того, регулятор зобов’язав криптобіржу тримати свої активи всередині країни протягом того ж періоду, відображаючи зобов’язання у своєму балансі. Також FTX зобов’язана представити FSA план із захисту інвесторів і забезпечити прозорість поточного стану справ у компанії до 16 листопада.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *