В Epic Games Store з’явилася перша NFT-гра


16.09.2022

Компанія Epic Games розмістила у своєму онлайн-магазині першу NFT-гру під назвою Blankos Block Party. Проєкт розробила команда Mythical Games, бета-версію гри було випущено ще 2020 року.

Гра являє собою безкоштовний метавсесвіт. У ньому користувачі можуть створювати, купувати і продавати унікальні внутрішньоігрові предмети, такі як одяг та екіпірування. За даними студії, на сьогодні в грі налічується понад 1 млн користувачів.

Концепція гри заснована на однойменних вінілових фігурках Blankos, а сама вона являє собою набір міні-ігор для компанії. При цьому гра все ще перебуває на стадії раннього доступу.

Раніше повідомлялося, що в магазині Epic Games з’явиться ще одна гра на основі блокчейна – GRIT. Це онлайн-шутер від третьої особи в сеттингу Дикого Заходу. Движок гри використовує блокчейн для автентифікації унікальних ігрових предметів і дає змогу гравцям торгувати NFT. Гендиректор Epic Games Тім Суїні зазначав, що компанія не має наміру впливати на рішення студій щодо інтеграції NFT у їхні проєкти.

У квітні Epic Games і виробник конструкторів Lego почали спільну роботу над створенням “сімейного” метавсесвіту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *