Уряд Колумбії використовуватиме блокчейн Ripple для земельного кадастру


01.07.2022
Уряд Колумбії використовуватиме блокчейн Ripple для земельного кадастру

Компанія Peersyst Technology, яка займається розробкою програмного забезпечення в Барселоні, оголосила про запуск першого в Колумбії Національного земельного кадастру на базі блокчейну XRPL, розробки комапнії Ripple.

Рішення було реалізовано для Національного земельного агентства Колумбії “AgenciaTierras” і засноване на базі XRPL, що дозволить реєструвати та перевіряти справжність документів за допомогою QR-коду. Фахівці компанії розраховують зареєструвати понад 100 тисяч судових рішень найближчим часом.

Крім того, що компанія Peersyst Technology використовує блокчейн XRPL, вона є давнім партнером Ripple. У недавньому твіті компанія також розповіла про поновлення роботи з фінтех-компанією Ripple.

“Ради відновити наш альянс на наступний рік як надійна блокчейн-компанія, що надає технології разом з нашим партнером Ripple”.

Раніше технічний директор Ripple Джоел Кац повідомив про випуск Clio 1.0, сервера XRP Ledger API, який має значно покращити масштабованість доступу до даних XRPL.

Випущений сервер XRP Ledger API має підвищити пропускну здатність запитів API, скоротити використання пам’яті та накладні витрати на зберігання даних, а також спростити горизонтальне масштабування.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *